Firma PNIEMET powstała w 1988 roku w oparciu o kapitał prywatny.

    Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się kompleksową obróbką metali i produkcją części zamiennych do urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. Wykonujemy usługi w zakresie napraw i regeneracji przekładni zębatych i ślimakowych.
  Specjalizujemy się w produkcji kół zębatych i innych elementów uzębionych. Ponadto oferujemy produkcję innych podzespołów mechanicznych wykonanych w oparciu o dokumentację lub wzór klienta.
  Stosujemy specjalistyczne i sprawdzone technologie wykorzystując posiadaną bazę techniczno - eksploatacyjną, bogaty park maszynowy i własny dział projektowo-konstrukcyjny.
 Dla realizacji celów produkcyjnych firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników.
  Ciągle przybywają nowi klienci z nowymi zagadnieniami, dzięki czemu nieustannie rozszerzamy naszą ofertę techniczną, odpowiednio rozbudowujemy zaplecze projektowe i produkcyjne.

              Jesteśmy w pełni świadomi, że sukces finansowy każdego przedsięwzięcia coraz bardziej zależy od umiejętności szybkiego dostosowania się do wymogów rynku.

W trosce o satysfakcję naszych Klientów, konsekwentnie podnosimy jakość oferowanych przez nas wyrobów. Rozwijamy procesy wewnętrzne, kontakty z dostawcami oraz wdrażamy innowacje technologiczne i systematycznie szkolimy naszych pracowników.

Doświadczenia ponad dwudziestoletniej działalności pozwoliły nam wypracować skuteczny i niezawodny system obsługi Klientów, którego wysoka, zgodna ze światowymi standardami jakość została uhonorowana i potwierdzona Certyfikatem Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2015.

 

Pniemet
Produkcyjna 7
14-200 Iława
tel. 089 648 79 34
fax. 089 644 81 93
biuro@pniemet.pl
Dział Handlowy
kom. 605 096 896
dariusz.szejerka@pniemet.pl
0556620